TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / BORSADAN, TİYATROCULARA FINDIKLI EKMEK..
BORSADAN, TİYATROCULARA FINDIKLI EKMEK..
03 Mayıs 2016 Salı 10:44 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trTrabzon Ticaret Borsası (TTB) tarafından fındık tüketimini arttırmak amacıyla 2009 yılından bu yana uygulanan Fındıklı Ekmek Projesi kapsamında, tiyatroculara fındıklı ekmek dağıtıldı.

Birçok fuar ve etkinliklerde tanıtımı yapılan fındıklı ekmek, Trabzon Devlet Tiyatrosu tarafından 17’incisi düzenlenen Uluslar arası Karadeniz Tiyatro Festivali’nde tanıtıldı.

”İşin TEMEL’i fındık olsun, ekmeğin içinde DURSUN” sloganıyla başlatılan ve TOBB tarafından da desteklenen proje kapsamında yüzde 13-14 oranında fındık unu katılarak üretilen ekmekler, bu yıl festivale katılan tiyatroculara ve konuklara verilen gala yemeğinde ikram edildi.

Yemeğe katılan yerli ve yabancı konuklar fındıklı ekmekleri çok beğendiklerini söylediler.

20 Mayıs’ta sona erecek olan tiyatro festivaline bu yıl Azerbaycan, KKTC, İran, Slovakya, Hindistan, Ukrayna ve İspanya olmak üzere 7 ülke katılıyor.

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr