TürkçeEnglish
BAKAN ALBAYRAK TRABZON’DA İŞADAMLARIYLA BULUŞTU
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon’da iş dünyasının temsilcileriyle bir araya gelerek, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından organize edilen ‘Adım adım Ekonomi-İş Dünyası Buluşmaları’ toplantısına katıldı.  
ŞÜKRÜ ERÜZ EMEKLİ, NAZLI GENÇ GENEL SEKRETER VEKİLİ OLDU
Borsamızda yaklaşık 25 yıldır Genel Sekreterlik görevini sürdüren Şükrü Erüz emekli oldu. Yerine Nazlı Genç vekaleten atandı.
BAŞKAN ERGAN TRT RADYO’DA ÇAYI KONUŞTU…
Borsamız tarafından ilin, bölgenin ve ülkenin sosyoekonomik sorunlarını tespit etmek ve bunlarla ilgili çözüm önerilerini belirlemek amacıyla 3T Tarım-Ticaret-Turizm sloganı ile başlatılan “12x12 Karadeniz Toplantıları”nın üçüncüsü 23 Mart tarihinde Borsamızın Çok amaçlı Salon’unda yapılacak.
İŞ DÜNYASINA İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÇAĞRISI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdam seferberliği çağrısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) "Burası Türkiye Burada İş Var"sloganıyla başlattığı "İstihdam Seferberliği 2019"programıyla ilgili Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI
Borsamız, ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde borsada görev yapan bayan personelinin yanı sıra aynı katta bulunan Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB), T.C. Vergi Denetim Müdürlüğü ve hizmet elemanlarını çiçek vererek fındıkla da onurlandırdı.
COĞRAFİ ÜRÜNLERİN MARKALAŞMASI..
Türk Patent ve Marka Kurumu (TPMK) Başkanı Prof. Dr. Habib Asan, coğrafi işaretleri ürünleri arttırmanın kırsal kalkınma ve zenginleşmede önemli bir araç olduğunu söyledi.
YÖRESEL ÜRÜNLERLE TURİZME KATKI SAĞLANACAK…
Doğu Karadeniz’deki yöresel ürünler kullanılarak turizme katkı sağlanması için yapılan çalışmalar arttırılacak.
ÇAY SEKTÖRÜ SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN BİRLİKTE HAREKET
Çay sektöründe üretimden tüketim aşamasına kadar yaşanan sorunların tespiti ve bunların çözümü için birlikte hareket edilecek.
SARP SINIR KAPISI YENİLENDİ, KAPASİTESİ ARTIRILDI..
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iştiraki olan Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. (GTİ) tarafından 155 milyon lira harcanarak yenilenen ve kapasitesi yüzde 50 artırılan Sarp Sınır Kapısı, törenle açıldı.
TOBB AKREDİTASYON SERTİFİKA TÖRENİ ANKARA’DA YAPILDI
TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da katıldığı törende Yönetim Kurulu Başkanımız Eyyüp Ergan, Genel Sekreter Şükrü Erüz ve Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Genç’e Akreditasyon Belgesi TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından takdim edildi.
MESLEKİ EĞİTİM-REEL SEKTÖR ENTEGRASYONU İÇİN İMZALAR ATILDI
Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla düzenlenen törenle imzalandı.
TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASI TOPLANDI
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası Ankara’da toplandı.​
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TANITILDI
İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı.​ Toplantıya Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan da katıldı.
Facebook Twitter Google+ Instagram YouTube
FAALİYET TAKVİMİ
FOTOĞRAF GALERİSİ
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr