TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / HİSARCIKLIOĞLU'NA ANLAMLI ÖDÜL
HİSARCIKLIOĞLU'NA ANLAMLI ÖDÜL
31 Mayıs Cuma 13:42 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trYıldız Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na göre Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin En itibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu Lideri seçildi.​

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde ve raportörlüğünde saha çalışmalarının 15 Aralık 2018 ile 30 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen, 12 bin kişiye 60 farklı sorunun yöneltildiği ve yaklaşık 120 bin dakikalık telefon görüşmesinin yapıldığı TİE 2018 Araştırmasında Türkiye ekonomisinin lokomotifi 30 farklı sektöründe faaliyet gösteren marka ve kurumların itibarları ölçümlendi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bu ödüle layık görülmekten dolayı onur duyduğunu belirtirken, bu ödülü sadece şahsına değil,  81 il ve 160 ilçedeki 365 Oda ve Borsa adına aldığını vurguladı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu aldığı ödülden dolayı tebrik eden Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sebahattin Arslantürk ve Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan Yıldız Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi’nin işbirliği ile yapılan değerlendirme kapsamında, Türkiye’nin En İtibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Lideri olarak seçilmenizden büyük bir mutluluk ve gurur duyduk. Bu ödülün, iş dünyamızın en büyük örgütü olan TOBB’de odalarımız ve borsalarımıza yaptığınız liderlik ve ile her alandaki kazanç ve itibara sağladığınız desteğin hak edildiğini biliyoruz. Bu vesile ile zat-ı alinizi tebrik, bu itibarı hepimize kazandırdığınız için de teşekkür ediyoruz. Başarılarımızın önderliğinizde hep birlikte devam edeceğine olan inancımızı bir kere daha belirterek, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdiler.

 

 

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr