TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / PROTOKOL YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ
PROTOKOL YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ BELİRLENDİ
16 Mayıs Perşembe 14:24 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trMilli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında imzalanan, mesleki eğitim ile reel sektörü birbirine entegre edecek Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’nün ilk yürütme kurulu toplantısı TTSO’da gerçekleştirildi.  

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu amaçlarının mesleki eğitim alan öğrencilerin piyasada talep gören niteliklere göre yetişmeleri, istihdama katılmaları veya girişimci olmaları olduğunu söyledi.  
 
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Müdür Yardımcısı Bünyamin Akyüz, TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı ve TTSO Meclis Üyesi Aydın Özkurt’un katıldığı toplantıda Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yönetimini sürdürecek olan Protokol Yürütme Kurulu da belirlendi.
 
Buna göre Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Başkanlığı’na TTSO Başkanı M.Suat Hacısalihoğlu getirilirken, PYK üyeleri de Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bünyamin Akyüz, TTSO Meclis Üyesi Aydın Özkurt ve İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Lütfiye Kul olarak belirlendi.
Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr