TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / ÇARŞIBAŞI ORTAOKULU KIZ FUTSAL TAKIMI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
ÇARŞIBAŞI ORTAOKULU KIZ FUTSAL TAKIMI BORSAMIZI ZİYARET ETTİ
11 Nisan Perşembe 07:25 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.trTrabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları 2018/2019 Futsal Yıldız Kızlar/Erkekler İl Birinciliği müsabakalarında il birincisi olan Çarşıbaşı Ortaokulu Kız Futsal Takımı borsamızı ziyaret etti.

Geçen yıl son dakika golüyle şampiyonluğu kaybeden kızların şimdiki hedefi Giresun’da yapılacak Bölgesel yarışmayı da zirvede tamamlayıp Türkiye Şampiyonu olmak.

Okul Müdürü Tolga Mutlu, Beden Eğitimi öğretmeni ve antrenörleri Özlem Sevil Eyüboğlu nezaretinde borsamızı ziyaret eden öğrencileri Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan karşıladı. Başkan Ergan, öğrencilere jest yaparak eşofman takımı hediye etti ve başarı dileklerinde bulundu.

Ergan “Trabzon insanı kaybetmeyi sevmez. Hırslıdır, inançlıdır. Sizlerde inandınız ve şampiyon oldunuz. İnşallah şimdi de önce bölge sonra da Türkiye şampiyonu olacaksınız. Mücadelenizden vazgeçmeyin, inancınızı kaybetmeyin. Başarılarınızın devamını dilerim”dedi.

Çarşıbaşı Ortaokulu Müdürü Tolga Mutlu da başkan Ergan’ın jestine teşekkür ederek “Başkanım, sizin hediyeniz olan eşofmanlarla hazırlanacağız. Umuyorum bize şans getirecek ve şampiyon olacağız. O kupayla da yine sizi ziyaret edeceğiz”diye konuştu.
Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr