TürkçeEnglish
Anasayfa / HABERLER / BAŞKAN ADAYINDAN BORSAYA ZİYARET
BAŞKAN ADAYINDAN BORSAYA ZİYARET
08 Şubat Cuma 11:25 Yazdır
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Millet İttifakı ile İyi Parti’den Yomra Belediye Başkanlığı’na aday olan Mustafa Bıyık, eski çalışma arkadaşı da olan Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan’ı makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Bir dönem AK Parti’den İl Genel Meclis Üyeliği ve Yomra İlçe Başkanlığı da yapmış olan ve bu sırada Mustafa Bıyık ile de çalışan Eyyüp Ergan, “Mustafa Bıyık, çalışkan ve sorumluluğunu aldığı her işi layıkıyla yerine getirmek için çaba gösteren birisidir. Bugüne kadar yüklendiği sorumluluklardaki performansına bakıldığında, seçildiği takdirde Yomra belediye başkanlığında da aynı başarıyı sağlayabilecek bir arkadaşımızdır”dedi.

Mustafa Bıyık da Eyyüp Ergan’dan çok şeyler öğrendiğini hatırlatarak, Trabzon’un Beşikdüzü’nden Of’a kadar parça parça değil de, özellikle sahil ulaşımlarında bir bütün halinde düşünülmesi, planlanması gerektiğini ifade etti. Bıyık; “Mesela Trabzon’da raylı sistem için Akyazı ile Havaalanı arasından söz ediliyor. Oysa söylenmesi gereken en azından şimdilik Akçaabat ile Yomra arasına yapılmalıdır. Bunu kimse çıkıp söylemiyor. Biz plan ve projelerimizi daha detaylı yapacağız”  diye konuştu.

Fotoğraflar :
Trabzon Ticaret Borsası | Resmi İnternet Sitesi  | tb.org.tr
  Pazarkapı Mahallesi Sahil Cad. No:105 61200 Ortahisar / Trabzon
T. 0462 326 45 05    F. 0462 326 09 66

tb.org.tr